Baby Diaries - Journal & Book

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Baby Diaries - Journal & Book indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız Baby Diaries ile akıllı cihazınızı çok daha verimli kullanabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Baby Diaries uygulaması ile yeni bilgiler edinebilirsiniz. Ücretsiz Baby Diaries uygulamasıyla anında bebeğiniz hakkında yeni bilgiler edinebilir, hamilelik günlüğü veya aile albümü oluşturarak özel bir alan oluşturabilirsiniz. Baby Diaries uygulamasını kullanarak en değerli hikayelerinizden oluşan bir alan oluşturabilirsiniz. En özel anılarınızın olduğu fotoğrafları düzenli bir şekilde sınıflandırabilirsiniz.

Telefonunuzu bir günlük olarak kullanmaktan çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Birkaç yazı tipi ve diğer özelleştirme seçenekleri arasından seçim yaparak günlüğünüzün stilini beğeninize göre farklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Hikayelerinizi kendinize özel bir şekilde kullanabilirsiniz. Her bir içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan Baby Diaries uygulamasından her an her yerde faydalanmak konusunda sizde akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Bir düğmeyi tıklayarak güzel baskılı ciltli veya karton kapaklı olarak sipariş edin. Daha büyük ekranlarda (PC ve tabletler), mobil uygulama ile web yazılımı arasında istediğiniz zaman geçiş yaparak tüm içerikleri takip edebilirsiniz. Böylece çocuklarınız veya ailenizle birlikte o harika anları her zaman her yerde yakalayabilirsiniz.

Baby Diaries indir

Ücretsiz olarak kullanacağınız Baby Diaries sayesinde akıllı cihazınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Baby Diaries'de ücretsiz bir hesap oluşturun ve ilk günlüğünüzü şimdi başlatın. Bir dergi adı seçin, bir kapak resmi yükleyin ve bir dergi stili seçin. Sezgisel bir şekilde kullanacağınız Baby Diaries, gerçek bir kitap gibi görünen web tabanlı bir metin düzenleyiciden bekleyeceğiniz her şeye sahiptir. Hikayenizi yazma modunda ekleyin ve her sayfayı fotoğraflarla doldurmak için düzeni seçebilirsiniz. Önizleme modunda, sonucun istediğiniz gibi olup olmadığını görmek için tüm günlüğü kaydırabilirsiniz. Günlüğünüzü bölümler ekleyerek doldurabilir ve kendinize uygun bir şekilde geliştirebilirsiniz. Günlük biçimlendirme üç basit adımda yapılır: metin ekleme, sayfaları biçimlendirme ve günlüğü önizleme yapabilirsiniz.

Hikayenizi yazma modunda ekleyin ve her sayfayı resimlerle doldurmak için bir düzen seçebilirsiniz. Bebek günlükleri, anıları daha sonra basılı kitaba ekleyebilmeniz için günlükte yer bırakma seçeneği bile sunar. Sonucu önizleme modunda görmek için tüm günlüğü kaydırabilirsiniz. Her bir içeriği sorunsuz bir şekilde kullanacağınız Baby Diaries sayesinde düzenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Bir bebek kitabı, hamilelik günlüğü veya aile albümü oluşturmayı bitirdiniz mi? Güzel baskılı kitabınızı tek bir tıklamayla sipariş edebilirsiniz. Böylelikle ailenize özel bir kitap hazırlamış olabilirsiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Baby Diaries - Journal & Book indir